http://www.djmarqs.pl

Dj na wesele Wałbrzych

http://www.djmarqs.pl

Team Weselny Dj Marqsa to zespół na Twoje wesele. Jest to gwarancja klasy profesjonalizmu oraz niepowtarzalny klimat każdej uroczystości z szeroko pojętą kulturą muzyczno-konferansjerską na najwyższym poziomie. Gramy w największych hotelach w Polsce tj. : Hotele Gołębiewski, Maria, Qubus itp. Każda impreza prowadzona przez nas kończy się spektakularnym sukcesem. Naszą siłą jest szeroki repertuar dobrany zgodnie z charakterem zabawy, którą prowadzimy. Polegamy na sprawdzonych przebojach lat 80 i 90 oraz tych najnowszych. Prowadzimy oczepiny i wybieramy najlepsze gry i zabawy weselne. Dzięki temu wszyscy goście weselni mogą być pewni, że będą bawić się doskonale i na najwyższym poziomie.
Nasza oferta skierowana jest do osób wymagających. Na indywidualnym spotkaniu, ustala się wszystkie detale, aby dana uroczystość odbyła się zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Szczegóły takie jak wielkość sali, ilość bawiących się osób, lokalizacja imprezy, decydują nie tylko o cenie, ale również o doborze odpowiedniego sprzętu muzyczno-oświetleniowego. Na każdą imprezę przygotowuję indywidualny scenariusz w zależności od preferencji mniej lub bardziej nasycony zabawami.
WESELNY TEAM DJ-MARQSA to gwarancja najwyższej, jakości, doskonałej zabawy oraz profesjonalnego przygotowania merytorycznego oraz technicznego.

Kategorie

Rozrywka i hobby - Imprezy
Rozrywka i hobby - Muzyka
Rozrywka i hobby - Kluby, puby i dyskoteki
Rozrywka i hobby - Taniec
Rozrywka i hobby - Pozostałe
Miasta, regiony i państwa - Dolnośląskie - Wałbrzych
Według domeny - Pl
Strony według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Dj świdnica, Dj wałbrzych, Dj dzierżoniów, Dj wrocław, Dj na wesele świdnica, Dj na wesele wałbrzych, Dj na wesele dzierżoniów

Wyróżnione strony

Dj na wesele Wałbrzych

Informacje

Numer ID strony: 9142/8124, Status strony: aktywna od 15/01/2019 10:51, Typ strony: wyróżniona od 13/01/2019 17:35, Data dodania: 13/01/2019 17:35, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 1, odsłon: 202

 Powrót  Drukuj