Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://znany-ksiegowy.pl

Biuro rachunkowe znany księgowy

https://znany-ksiegowy.pl

Bardzo szybko oraz sprawnie w oparciu o rzetelne dokumenty firmowe. Staramy się uświadamiać, że warto skupić się na tym jednym z najważniejszych detali własnego biznesu, bo mądre usługi księgowe mogą zaoszczędzić nam dużą ilość środków pieniężnych, które można przekierować tam gdzie są na daną chwilę bardzo potrzebne. Będziemy dbać o państwa czas i interesy. Przedsiębiorco przekaż na nasze barki obowiązki wynikające z przepisów prawa. Do wymiany danych z podmiotami administracji publicznej wykorzystujmy podpis elektroniczny. Uczciwość jaką się kierujemy jest podstawą partnerstwa zawodowego na długie lata. Mając na uwadze czas który trzeba poświęcać na dopilnowanie swojego biznesu, biuro rozliczeniowe dostępne jest dla państwa o różnych porach 5 dni w tygodniu.
Powierzone nam zadania wykonujemy z uwzględnieniem każdego, małego detalu, tak by całość w satysfakcjonowała naszego interesanta. Dla klientów prowadzimy: księgi handlowe, ewidencje przychodów, księgi przychodów i rozchodów inne ewidencje podatkowe. Z dziedziny kadr oraz płac oferujemy prowadzenie obsługi kadrowej pracownika, przygotowanie umów zleceń oraz o dzieło, prowadzenie akt osobowych, opracowanie list płac, ustalenie składek zusowskich oraz zaliczek na podatek dochodowy, rozliczenia coroczne pracowników. Nie mamy ukrytych opłat czy też dodatkowych kar za inne czynności. Godziny pracy państwa firm często zbiegają się z godzinami pracy biura księgowego - dlatego spotkania z wami często odbywają się o różnych porach po wcześniejszym omówieniu terminu. Pragniemy aby łączył nas jeden cel sumienność prowadzenia działalności gospodarczej. Prawo podatkowe w Polsce zmienia się strasznie dynamicznie. My zadbamy o to aby nasza wiedza była zawsze aktualizowana! Specjalizujemy się w księgowości małych firm o zróżnicowanym profilu działalności. Różnorodność firm jakie księgowaliśmy do tej pory daje nam ogromne doświadczenie oraz przewagę konkurencyjną nad innymi biurami finansowymi. Przy ustalaniu ostatecznego poziomu ceny usługi księgowej, analizuje się sytuację konkretnego podmiotu gospodarczego, w tym bierzemy pod lupę m. in. takie czynniki jak: formę prawna działalności, liczenie dokumentów księgowych w miesiącu, formę opodatkowania działalności (ryczałt, książka przychodów oraz rozchodów, pełna księgowość), liczbę zatrudnianych pracowników i rotację w zatrudnieniu, czy firma jest podatnikiem vat. Gwarantujemy państwu, ze otrzymasz od nas dobrą wycenę na usługi księgowe.

Kategorie

Biznes i ekonomia Biznes
Biznes i ekonomia Doradztwo
Miasta, regiony i państwa Śląskie Żywiec
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Biuro rachunkowe Księgowy Księgowa Dobry księgowy Biura rachunkowe Księgowość

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 9380/8525
  • Status strony: aktywna od 02/02/2021 21:17
  • Typ strony: wyróżniona od 01/02/2021 14:34
  • Data dodania: 01/02/2021 14:34
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 1, odsłon: 580
http://spaki.com.plhttps://louisapark.eu/domy-wakacyjne-louisa-parkhttp://www.ranking.net.plhttp://dodajwww.comhttp://www.p3.com.plhttp://slounik.plhttp://kupwkoszalinie.plhttp://www.napad.plhttp://sax.pl