Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://ubezpieczeniaconkret.pl

CONKRET Ubezpieczenia Dzierżoniów

https://ubezpieczeniaconkret.pl

Nazywam się Andrzej Świerszczewicz i jestem właścicielem firmy CONKRET. Jako agent PZU S.A. działam w zasadzie na terenie powiatu dzierżoniowskiego, ale mój obszar działania jest nieograniczony. Moja oferta obejmuje szeroki wachlarz ubezpieczeń: od ubezpieczeń osobowych, ubezpieczeń na życie aż po ubezpieczenia majątkowe. Zapewnia w sposób kompleksowy ochronę Klientom indywidualnym i instytucjonalnym.
CONKRET to mała firma z wielkimi ambicjami i dosyć bogatym doświadczeniem. Dlatego wiem już, czego może oczekiwać klient w poszukiwaniu najlepszego pakietu ubezpieczeń. Najważniejszą sprawą jest dobrze rozpoznać oczekiwania klienta, a potem zaproponować mu najlepszą ofertę.
Jeżeli poszukujecie Państwo kogoś, kto pomógłby doradzić w kwestii ubezpieczeń, to proszę skontaktować się ze mną. Bardzo chętnie się spotkam, aby porozmawiać o Państwa planach i oczekiwaniach związanych z bezpieczną przyszłością.
Z uwagi na bogactwo oferty PZU SA na tej stronie wymienione zostały najczęściej wybierane ubezpieczenia. Z przyjemnością doradzę i odpowiem na wszelkie pytania, jeśli jesteście Państwo zainteresowani pozostałymi produktami oferowanymi przez PZU. Zapraszam na pierwsze spotkanie w czasie, którego porozmawiam o Państwa planach związanych z ubezpieczeniami.

Kategorie

Biznes i ekonomia Ubezpieczenia
Biznes i ekonomia Finanse
Biznes i ekonomia Doradztwo
Firmy i usługi Usługi
Biznes i ekonomia Pozostałe
Miasta, regiony i państwa Dolnośląskie Wrocław
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Agencja ubezpieczeniowa Ubezpieczenia Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Wyróżnione strony

Ubezpieczenia Dzierżoniów

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 9265/8124
  • Status strony: aktywna od 23/05/2020 07:37
  • Typ strony: wyróżniona od 26/11/2019 20:08
  • Data dodania: 26/11/2019 20:08
  • Data edycji: 23/05/2020 00:01
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 1, odsłon: 723
http://www.sportcafe.plhttp://www.brytyjka.plhttp://www.elraf.plhttp://zielony.best-net.plhttps://termoklim.euhttps://wroclaw-lombard.plhttp://www.katalogreklamowy.infohttps://skrivanek.plhttp://www.katpress.pl