Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://tvc.pl/domeknadjezdrawsko

Domek nad jeziorem Drawsko

http://tvc.pl/domeknadjezdrawsko

Zapraszam Państwa na wypoczynek w moim wspaniałym domku położonym bezpośrednio nad jeziorem Drawskim, na Pojezierzu Drawskim
Domek jest położony nad samym jeziorem Drawsko w odległości około 2 kilometrów od malowniczego miasteczka Czaplinek .Jezioro Drawsko jest jednym z najpiękniejszych jezior w Polsce.
Duże, o krystalicznie czystej wodzie, niezwykle malownicze, z urozmaiconą linią brzegową. Raj dla żeglarzy, wędkarzy i osób spragnionych wypoczynku na łonie czystej i nieskazitelnej przyrody .
Działka, na której stoi domek ma powierzchnię około 600 m2., wymiary 20m x 30m .
Działkę ogradza płot o wysokości około 1, 9 m co czyni ją niedostępną dla osób postronnych. ). Domek został usytuowany bezpośrednio nad brzegiem jeziora Drawsko-na granicy lądu i wody.
Z domku wychodzi się na taras o powierzchni około 35 m2 . Z tarasu, drewnianymi schodkami prowadzi zejście na prywatny pomost, będący do wyłącznej dyspozycji mieszkańców domku.Pomost dolny położony jest już nad wodą jeziora.Na pomoście dolnym można leżakować, łowić z niego ryby, cumować doń łódź lub jacht i wchodzić do wody w celu zażycia kąpieli. Głębokość wody przy pomoście wynosi około 60 cm. Dno jest piaszczyste, łagodnie opadające co umożliwia bezpieczną kąpiel zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom.Woda bardzo czysta.
Dobrze przemyślana całość tj. działka- domek- taras- pomost-jezioro dają obraz niezwykle atrakcyjnego miejsca wypoczynku dla osób o wysokich wymaganiach estetycznych i turystycznych.

Opis domku

Jest to domek drewniany wykonany bardzo starannie z drewna sosnowego. Piętrowy, funkcjonalny pod każdym względem i w każdym szczególe.
Na dole znajduje się pokój o powierzchni około 30 m2
Ścianę tego pokoju od strony jeziora stanowi panoramiczne okno dające przepiękny widok na zewnątrz. W pokoju znajduje się dopasowane do jego charakteru biurko z widokiem na jezioro. Przy biurku jest dostęp do Intern

Kategorie

Sport i turystyka Portale turystyczne
Miasta, regiony i państwa Zachodniopomorskie Czaplinek
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Jezioro Domek Komfort Własna linia brzegowa Własny pomost Działka ogrodzona i zasłonięta żywopłotem Dobry dojazd Łódź wędkarska Ogrzewanie Klimatyzacja Pełne wyposażenie Krystaliczna woda Prywatna plaża

Wyróżnione strony

Domek nad brzegiem jeziora Drawsko

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 9346/8484
  • Status strony: aktywna od 18/09/2020 12:48
  • Typ strony: wyróżniona od 17/09/2020 12:55
  • Data dodania: 17/09/2020 12:52
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 2, odsłon: 539
https://www.serwis-krzycka.plhttp://www.notariuszpiotrkow.plhttp://www.audyt-finansowy.com.plhttp://katalogstronseo.plhttp://sax.plhttp://kancelaria-komornika.plhttp://o-reklamuj.plhttp://eurokontakty.plhttp://www.kosmetyki-morzemartwe.pl