Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.stacjaedukacja.com

Szkoła językowa

http://www.stacjaedukacja.com

Język angielski bez wątpienia dzisiaj to okno na świat. Jego płynna znajomość nie tylko pomoże nam zdobyć lepszą posadę, ale również otworzy szeroko możliwości wszelkich wyjazdów, stypendiów zagranicznych, wyższych stanowisk. Zalet dobrej znajomości języka angielskiego jest naprawdę wiele.

Klasyczne kursy- to nie dla mnie!

Czemu jednak wiele osób wcale jakoś nie bardzo stawia na naukę języków obcych? W dużej mierze winne za ten stan rzeczy są klasyczne kursy. Standardowo kładą one nacisk na gramatykę, zasady, wydumane słownictwo. Co więcej, nie ma tu mnemotechnik, zabawy. W efekcie jadąc do Anglii nie potrafimy poprosić współlokatora o włączenie wody w czajniku.

Nowoczesna szkoła językowa w Zielonej Górze

Dlatego też warto naprawdę postawić na coś nowszego i zainteresować się możliwościami, jakie niesie ze sobą kurs angielskiego w naszej szkole. Przede wszystkim zaletą jest tu podział na grupy nie tylko pod kątem stopnia znajomości języka, lecz również wieku. Co więcej - grupy są naprawdę małe.

Warto także zwróci uwagę na to, jak w naszej szkole językowej podchodzimy do całego procesu nauki. Otóż przede wszystkim tutaj kładziemy nacisk na zabawę i komunikację - lekcje nie mają być przecież uciążliwe i męczące. Dla najmłodszych dzieci - poniżej 5 roku życia organizujemy naukę poprzez zabawę dzięki klockom Lego czy innym metodom. Dla starszych osób z kolei przygotowaliśmy wyjątkowe, autorskie podręczniki oraz specjalne platformy internetowe do samodzielnej nauki. Oczywiście także nauczamy zgodnie z zasadą total immerse, czyli całkowitego zanurzenia się w języku.

Kategorie

Edukacja i nauka Edukacja dzieci
Edukacja i nauka Korepetycje
Edukacja i nauka Kursy
Edukacja i nauka Nauka języków obcych
Edukacja i nauka Szkolenia
Miasta, regiony i państwa Lubuskie Zielona Góra
Według domeny Com

Słowa kluczowe

Szkoła językowa Szkoła językowa zielona góra Angielski Angielski zielona góra Kurs angielskiego Kurs angielskiego zielona góra Szkoły językowe Szkoły językowe zielona góra

Wyróżnione strony

Angielski

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 8722/8123
  • Status strony: aktywna od 02/10/2019 11:48
  • Typ strony: wyróżniona od 20/11/2017 19:52
  • Data dodania: 20/11/2017 19:51
  • Data edycji: 01/10/2019 10:21
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 169, odsłon: 1332
http://higieniczny.plhttp://www.top-rank.plhttp://katalog.hostylion.plhttp://www.bottonex.plhttp://rudziole.plhttp://www.boysens.plhttp://kancelaria-komornika.plhttps://www.ooe.plhttp://wkatalog.pl